Sterownik Oświetlenia Schodów Standard+ ST94

KOD PRODUKTU: 556
Sterownik Oświetlenia Schodów Standard+ ST94 Sale
Cena:
608,85 zł brutto
495,00 zł netto + 23% VAT
Najniższa cena z 30 dni: 608,85 zł
Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych Zamów telefonicznie: +48 600 877 733 Zapytaj o produkt: biuro@ledovo.pl

Parametry produktu:

Zasilanie - 12V stabilizowane (zasilacz zewnętrzny), prąd zasilania sterownika - 100 mA Maksymalny prąd sterowanych diod LED jednego stopnia - 5A Obudowa na szynę T-35 - 6 modułów Dioda na obudowie - sygnalizacja pracy

Inteligentny sterownik do sterowania oświetlenia schodów - taśmy LED lub punkty LED ST94

Sterownik do schodów Standard ST94 służy do dynamicznego sterowania oświetleniem schodów. Jego działanie polega na włączaniu podświetlenia kolejnych stopni w zależności od kierunku ruchu: wchodzenia lub schodzenia. Ilość obsługiwanych schodów i ilość poręczy może być ustawiana samodzielnie przez użytkownika. Sterownik obsługuje także podest z osobnym wejściem na schody. Sterowanie taśmami LED MONO lub punktami (spotami) LED wbudowanymi w ścianę. Elektryczny do sterownika aktywując oświetlenie np. jednego stopnia.

Ta wersja zawiera 3 różne programy animacji oświetlenia schodów (dla kierunku do góry): FALA - schody zapalają się jeden po drugim w kierunku wchodzenia, KASKADA - światło szybko "spada" po stopniach z góry na dół zapalając kolejne stopnie do góry, WINDA - oświetlenie trzech stopni powoli "wjeżdża" do góry. Przy schodzeniu na dół animacja odpowiednio zmienia kierunek.

Przystosowany jest do sterowania TAŚMAMI LED EPISTAR LEDOVO umieszczonymi w stopniach schodów lub OPRAWAMI SCHODOWYMI LED wbudowanymi w ścianę nad stopniami. Można także sterować innym oświetleniem schodów np. lampami sufitowymi 12V.

Jak używać sterownika oświetlenia schodów standard+ ST94?

Uruchamianie oświetlenia może odbywać się w najprostszej wersji przez naciśnięcie podłączonego bezpośrednio do sterownika przycisku na ścianie lub przez zastosowanie (dodatkowo) sensora (podczerwieni, ruchu, nacisku itp.) wykrywającego moment wejścia osoby na schody. Sterownik oświetlenia schodowego standard st94 może obsługiwać maksymalnie do 20 stopni. Może także sterować oświetleniem poręczy schodów (maks. 2 poręcze i 18 stopni).

Uruchamianie oświetlenia może odbywać się w najprostszej wersji przez naciśnięcie podłączonego bezpośrednio do sterownika włącznika na ścianie lub przez zastosowanie (dodatkowo) czujnika (podczerwieni, ruchu, nacisku itp.) wykrywającego moment wejścia osoby na schody. Jeśli w czasie świecenia schodów zostanie ponownie naciśnięty przycisk lub przyjdzie impuls od czujnika ruchu to czas świecenia zostanie przedłużony.

Zobacz jak to działa na filmie klienta, który zamontował nasz sterownik:

sterownik oświetlenia schodowego standard st94

Kompatybilne czujniki w naszej ofercie:


______________________________________________


Potrzebujesz taśmę na wymiar z zainstalowanym okablowaniem?
Wykonujemy również oświetlenie led pod wymiar Klienta.
Skontaktuj się i poproś o wycenę...
Masz pomysł na oświetlenie?
Nasi specjaliści z przyjemnością zajmą się Twoim zleceniem - od projektu aż po profesjonalny montaż.
Sprawdź nasze usługi...

oświetlenie led Łódź - ledovo.pl - kontakt

Copyright (C) LEDOVO
+48 600 87 77 33
biuro@ledovo.pl