Sterownik Oświetlenia Schodów RGB Standard ST93

KOD PRODUKTU: 560
Cena:
919,00 zł brutto
747,15 zł netto + 23% VAT
Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych Zamów telefonicznie: +48 600 877 733 Zapytaj o produkt: biuro@ledovo.pl

Parametry produktu:

Zasilanie - 12V stabilizowane (zasilacz zewnętrzny), prąd zasilania sterownika - 100 mA Maksymalny prąd sterowanych diod LED jednego stopnia - 5A Obudowa na szynę T-35 - 8 modułów Dioda na obudowie - sygnalizacja pracy

INTELIGENTNY STEROWNIK DO STEROWANIA OŚWIETLENIA SCHODÓW RGB - TAŚMY LED LUB PUNKTY LED ST93

STEROWNIK ST93 służy do dynamicznego sterowania barwnym (RGB) oświetleniem schodów. Działanie jego polega na włączaniu podświetlenia kolejnych stopni w zależności od kierunku ruchu: wchodzenia lub schodzenia przy jednoczesnej zmianie barwy oświetlenia. Przystosowany jest do sterowania TAŚMAMI RGB LED EPISTAR LEDOVO umieszczonymi w stopniach schodów lub OPRAWAMI SCHODOWYMI LED wbudowanymi w ścianę nad stopniami. Można także sterować innym oświetleniem schodów np. lampami sufitowymi 12V.

Ta wersja zawiera 3 różne programy animacji oświetlenia schodów (dla kierunku do góry): FALA - schody zapalają się jeden po drugim w kierunku wchodzenia, KASKADA - światło szybko "spada" po stopniach z góry na dół zapalając kolejne stopnie do góry, WINDA - oświetlenie trzech stopni powoli "wjeżdża" do góry. Przy schodzeniu na dół animacja odpowiednio zmienia kierunek.

Przystosowany jest do sterowania TAŚMAMI LED EPISTAR LEDOVO umieszczonymi w stopniach schodów lub OPRAWAMI SCHODOWYMI LED wbudowanymi w ścianę nad stopniami. Można także sterować innym oświetleniem schodów np. lampami sufitowymi 12V.

Sterownik posiada 3 różne programy animacji oświetlenia schodów (dla kierunku do góry): FALA — schody zapalają się jeden po drugim w kierunku wchodzenia, KASKADA — światło szybko „spada” po stopniach z góry na dół zapalając kolejne stopnie do góry, WINDA — oświetlenie trzech stopni powoli „wjeżdża” do góry. Przy schodzeniu na dół animacja odpowiednio zmienia kierunek. Można wybrać na stałe jeden z programów lub ustawić opcje tak, aby wybrane programy zmieniały się cyklicznie. Sterownik ma 27 programów zmiany barw w tym 16 programów specjalnych. Wiekszość programów ma możliwość ustawienia dodatkowych parametrów takich jak np. szybkość zmian barw, jasność, nasycenie itp. Mozna ustawić jeden z barwnych programów na stałe lub wybrać cykliczną zmianę programów podstawowych

Uruchamianie oświetlenia może odbywać się w najprostszej wersji przez naciśnięcie podłączonego bezpośrednio do sterownika włącznika na ścianie lub przez zastosowanie (dodatkowo) CZUJNIKA (podczerwieni, ruchu, nacisku itp.) wykrywającego moment wejścia osoby na schody. Jeśli w czasie świecenia schodów zostanie ponownie naciśnięty przycisk lub przyjdzie impuls od czujnika ruchu to czas świecenia zostanie przedłużony.

Zobacz jak to działa na filmie klienta, który zamontował nasz sterownik:

Kompatybilne czujniki w naszej ofercie:


______________________________________________


Potrzebujesz taśmę na wymiar z zainstalowanym okablowaniem?
Wykonujemy również oświetlenie led pod wymiar Klienta.
Skontaktuj się i poproś o wycenę...


Masz pomysł na oświetlenie?

Nasi specjaliści z przyjemnością zajmą się Twoim zleceniem - od projektu aż po profesjonalny montaż.
Sprawdź nasze usługi...

oświetlenie led Łódź - ledovo.pl - kontakt

Copyright (C) LEDOVO
+48 600 87 77 33
biuro@ledovo.pl

Wyprzedaż
TAŚMA 300 LED / standard / ROLKA 5 m / BIAŁY ZIMNY Sale

TAŚMA 300 LED / standard / ROLKA 5 m / BIAŁY ZIMNY

67,99 zł79,99 zł
GERLED Producent
TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY ZIMNY / 1 metr Sale

TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY ZIMNY / 1 metr

14,44 zł16,99 zł
GERLED Producent
TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY NEUTRALNY/ 1 metr Sale

TAŚMA 300 LED Epistar / standard / BIAŁY NEUTRALNY/ 1 metr

15,29 zł16,99 zł
GERLED Producent