Czujnik ruchu PIR dopuszkowy 160° IP20 1200W biały

KOD PRODUKTU: 6398
Cena:
63,96 zł brutto
52,00 zł netto + 23% VAT
Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych Zamów telefonicznie: +48 600 877 733 Zapytaj o produkt: biuro@ledovo.pl

Parametry produktu:

Max. obciążenie: 1200W Max. obciążenie LED: 300W Wyjście przekaźnikowe: nie Czujnik obecności: nie Typ czujnika: podczerwień Zasięg detekcji: 9m Wymiary czujnika - szerokość (mm): 75mm Kąt widzenia: 160° Stopień ochrony IP: 20 Wymiary czujnika - wysokość (mm): 75mm Wymiary czujnika - głębokość (mm): 50mm Regulacja czujnika natężenia światła LUX: tak Zakres regulacji czujnika natężenia światła LUX: <3—2000lux Montaż: podtynkowy Regulacja zasięgu detekcji SENS: nie Regulacja czasu świecenia TIME: tak Zakres regulacji TIME: min: 10 sek. ± 3 sek.; max: 7 min. ± 2 min. Kolor:biały Wymiary otworu montażowego:Ø60mm

Czujnik ruchu PIR dopuszkowy 160° IP20 1200W biały

CZUJNIK RUCHU to urządzenie służące do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi odbiornikami elektrycznymi znajdującymi się wewnątrz pomieszczeń. Małe gabaryty, nowoczesny design, niezawodność w działaniu oraz duży wachlarz regulacji parametrów to podstawowe zalety obsługi czujnika.

Czujnik Ruchu LED jest rodzajem energooszczędnego wyłącznika wyposażonego w zintegrowany czujnik bardzo wysokiej czułości wykrywający źródło promieniowania podczerwonego.

Jest to urządzenie bardzo przydatne i praktyczne, zautomatyzowane i pozwalające zwiększyć oszczędności energii elektrycznej.

Wachlarz zastosowania jest prawie nieograniczony począwszy od klatek schodowych, korytarzy, piwnic czy toalet po punkty usługowe czy pomieszczenia użyteczności publicznej.

Zasada jego działania opiera się na wykrywaniu promieniowania podczerwonego ludzkiego ciała, czyli promieniowania cieplnego, czujnik pracuje, gdy w jego polu znajdą się jakiekolwiek osoby.

Czujnik ruchu jest urządzeniem służącym do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi przeznaczony do montażu na zewnątrz. Czujnik współpracuje z oświetleniem LED. Oświetlenie jest włączane za pomocą czujnika ruchu PIR, który działa na podczerwień.

JEST KOMPATYBILNY z całym wieloma urządzeniami, jak: ŻARÓWKI LED, TAŚMY LED, NAŚWIETLACZE LED czy PÓŁKI LED...


______________________________________________


Potrzebujesz taśmę na wymiar z zainstalowanym okablowaniem?
Wykonujemy również oświetlenie led pod wymiar Klienta.
Skontaktuj się i poproś o wycenę...


Masz pomysł na oświetlenie?

Nasi specjaliści z przyjemnością zajmą się Twoim zleceniem - od projektu aż po profesjonalny montaż.
Sprawdź nasze usługi...

oświetlenie led Łódź - ledovo.pl - kontakt

Copyright (C) LEDOVO
+48 600 87 77 33
biuro@ledovo.pl